درد سينه در خانم­‌ها نشانه چيست؟

درد سينه از جمله دردهاييست كه خانم‌ها در شرايط و دوره‌هاي مختلف ممكن است آن را تجربه كنند. اين درد اغلب به دليل تغييرات هورموني در بافت سينه‌ها رخ مي‌دهد كه به تغييراتي كه در بدن فرد رخ مي‌دهد مرتبط مي‌شود.

ادامه نوشته
امتیاز:
 

تعميرات لوله كشي آب

از مهمترين عوارض نياز به تعميرات لوله كشي آب و يا اين كه ردوبدل آن نظير : پوسيدگي لوله ها , لوله كشي غير اصولي , عايق بندي نكردن مطلوب لوله ها , يخ زدگي لوله ها , استهلاك لوله ها , با گذشت زمان بر اثر به كارگيري طولاني بازه زماني گرفتگي لوله ها و ارتقا فشار ناگهاني در لوله هاي آب و… مي شود .

ادامه نوشته
امتیاز:
 

راهنماي گزينش گونه هاي كاشي

يك كدام از مهم‌ترين ويژگي‌هايي كه هنگام خريد اشكال كاشي و سراميك كف مي بايست به آن اعتنا كرد , مقدار رنج كاشي و يا اين كه سراميك است .

ادامه نوشته
امتیاز:
 

خصوصيت هاي عالي و بد پكيج ديواري

پكيج ديواري با دقت به ميزان كوچك و بضاعت آن براي ساخت گرمايش مطبوع با بازدهي و ايمني يك‌سري برابر نسبت به سيستم‌هاي حرارتي مركزي , يك كدام از محبوب‌ترين سيستم‌هاي گرمايشي براي خانه‌هايي با فضاي محدود , زوج‌ها و يا اين كه خانواده‌هاي كوچك به‌حساب مي آيد .

ادامه نوشته
امتیاز:
 

شناخت چربي گير

چربي گير يكي‌از مجموعه‌هاي موءثر در صنعت تصفيه فاضلاب است . يكي آلاينده‌هاي معمول در فاضلاب صنعت هاي گوناگون , روغن و چربي مي باشد كه مي بايست گذشته از تصفيه فاضلاب از فاضلاب قطع شوند .

ادامه نوشته
امتیاز:
 
[ ۱ ][ ۲ ]
Bitcoin Live Price