اينتر كولر و افتر كولر

در اين مطلب از سايت تبيان مي خواهيم در مورد اينتر كولر و افتر كولر صحبت كنيم. با ما باشيد تا بتوانيم خيلي سريع مشكل را حل كنيم.

ادامه نوشته
امتیاز:
 

عمر مفيد ساختمان در ايران و جهان

پايين بودن عمر مفيد ساختمان ها و مقاومت آنها در برابر بلاهاي طبيعي از جمله زلزله، از مهم ترين چالش فراروي صنعت ساخت و ساز كشور به شمار مي رود.

ادامه نوشته
امتیاز:
 

مشكلات گرفتگي لوله در ناحيه شهر آرا تهران 

گرفتگي لوله ها و احتياج به سرويس ها رفع گرفتگي لوله از بيشتر مواقعي است كه براي هر منزل و كسب و كاري پيش ميايد .

ادامه نوشته
امتیاز:
 

مشكلات متداول تعمير خنك كننده اسپيلت 

در‌اين مقاله درخصوص انواع خرابي هاي كولرهاي اسپيلت صحبت خوا هيم كرد . مشكلاتي كه در شرايطي‌كه بدانيد ميتوانيد راجع‌به خرابي آن ها با تعميركار سيار از روش تلفن راهنمايي لازم را انجام دهيد تا بتوانيد خيلي سريعتر مشكلات كولر اسپيلت را حل فرمائيد . 

 

ادامه نوشته
امتیاز:
 

خطرها به كار گيري از محلول هاي شيميايي لوله بازكن 

افراد در بخش اعظمي از مواقع از محلول هاي شيميايي براي باز كردن لوله ها به كار گيري مي نمايند بطوري كه به كار گيري از اين محلول ها مضاعف مرسوم شده‌است و در اثر توليد كوچك ترين گرفتگي در لوله پاره اي محلول درون لوله ريخته مي شود . 

ادامه نوشته
امتیاز:
 

در مورد آبگرمكن برقي ديواري 

هنگام گزينش آبگرمكن تازه براي منزل خويش , يك گرم كننده آب را تعيين فرمائيد كه خير صرفا آب گرم كافي را تأمين نمايد بلكه اين كار را بهينه جويي در مصرف انرژي انجام ميدهد و در هزينه شما هم صرفه جويي مي شود .

ادامه نوشته
امتیاز:
 

خريد كمپرسور سيستم سرمايش گازي 

سيستم هاي كولر و خنك كننده گازي از اجزايي ظريف و متعدد درست شده شده‌است كه روند و فيض آخري تمامي اجزاء ساخته شده , توليد و راحتي و خنك كنندگي فضاي متبوع شما هست .

ادامه نوشته
امتیاز:
 

لوله بازكني سعادت آباد 

علت با اهميت گرفتگي هاي چاه فاضلاب و خالي كردن چاه به خاطر جامداتي است كه از روش لوله هاي فاضلاب وارد ميشوند .

ادامه نوشته
امتیاز:
 

درد سينه در خانم­‌ها نشانه چيست؟

درد سينه از جمله دردهاييست كه خانم‌ها در شرايط و دوره‌هاي مختلف ممكن است آن را تجربه كنند. اين درد اغلب به دليل تغييرات هورموني در بافت سينه‌ها رخ مي‌دهد كه به تغييراتي كه در بدن فرد رخ مي‌دهد مرتبط مي‌شود.

ادامه نوشته
امتیاز:
 

تعميرات لوله كشي آب

از مهمترين عوارض نياز به تعميرات لوله كشي آب و يا اين كه ردوبدل آن نظير : پوسيدگي لوله ها , لوله كشي غير اصولي , عايق بندي نكردن مطلوب لوله ها , يخ زدگي لوله ها , استهلاك لوله ها , با گذشت زمان بر اثر به كارگيري طولاني بازه زماني گرفتگي لوله ها و ارتقا فشار ناگهاني در لوله هاي آب و… مي شود .

ادامه نوشته
امتیاز:
 
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]
Bitcoin Live Price