رفع بوي بد دستشويي

بوي بد توالت مخصوصا در اين زمان كه بيشتر خانه ها آپارتماني هستند خيلي سخت و آزار دهنده است. بوي بد دستشويي مي تواند از خوب تميز نكردن آن باشد.

با موارد زير مي توان به راحتي از شر اين بوي بد راحت شويد. البته اسپري هاي خوشبو بوي بد را از بين نمي برند. فقط در زمان كمي كه بوي خوش بو ماندگاري دارد آن بو زياد به مشام نمي رسد. وقتي بوي خوشبو كننده از بين رفت بوي بد دوباره به مشام ميرسد.

 روشهاي دستي براي رفع بوي بد

يك عدد كبريت را در توالت روشن كنيد و آن را داخل دستشويي بگذاريد. مواد سولفور در كبريت باعث مي شود بوي بد دستشويي از بين برود.

اگر امكان دارد در دستشويي خود از گياه استفاده كنيد. مقدار كمي گياه باعث رفع بوي بد دستشويي و حمام مي شود و هوا را تازه مي كند. چون گياه اكسيژن به محيط مي دهد.

 

استفاده از سركه

سركه باعث از بين رفتن بوي بد در آپارتمان مي شود و قابليت اسيدي دارد كه باعث تميزشدن دستشويي مي شود.

تهويه هوا

اگر در دستشويي خود پنجره داريد آن را باز كنيد مي توانيد از فن هم استفاده كنيد از فن فقط در موقعه اي كه در دستشويي هستيد استفاده نكنيد بعد از دستشويي هم بگذاريد مدتي فن روشن باشد تا بوي بد كمي كمتر شود.

استفاده از اسپري از بين برنده بو

خيلي از اين اسپري ها وجود دارد كه هوا را خوشبو مي كند. اما به كلي بو را از بين نمي برد. مي توانيد از اسپري بي بو كننده استفاده كنيد.

استفاده از تصفيه هوا

براي رفع بوي بد دستشويي يا توالت اگر از تصفيه هوا كمك بگيريد اكثر مشكلات تا حدودي برطرف مي شود. وقتي دستشويي شما تهويه مناسب براي خروج هوا نداشته باشد باعث بوي بد مي شود. مي توانيد از تصفيه هواي ارزان قيمت در بازار هم براحتي استفاده كنيد.

مصرف ماده خشك كن

ماده خشك كن يك ماده اي است كه بخار آب در هوا را جذب مي كند. اين مواد هم باعث از بين بردن بو و نم مي شود. اين ماده همان ماده ايي است كه در وسايل نو كه خريداري مي كنيد وجود دارد.

مثل درون كفش داخل يك بسته است كه رطوبت هوا را جذب مي كند. بهترين و معروف ترين اين نوع جذب كننده ها سيسليكاژل مي باشد.

گياهاني مانند: سرخس ، زنبق باعث از بين بردن بوي بد فاضلاب در فضا خانه ي شما مي شود و از اين گياه مي توانيد در خانه هايتان استفاده كنيد.

 

آيا عدم رفع بوي بد دستشويي بر سلامتي انسان تاثير دارد؟

رفع بوي بد دستشويي

بوي بد دستشويي كه منشا آن از فاضلاب است باعث گاز سولفيد هيدروژن مواد بسيار سمي است كه در تجزيه آن در داخل فاضلاب انجام مي شود و بوي غيز قابل تحمل آن به درون دستشويي مي آيد.

گازهاي فاضلابي باعث بيماري ها در انسان ها مي شود و با غلظت پايين آن باعث : سر درد ، خواب آلودگي ، بي حالي ، استفراغ ، تحريك چشم ها و سيستم تنفسي مي شود.

 

بوي بد دستشويي و فاضلاب بيشتر كودكان را تهديد مي كند:

 

بوي بد در دستشويي وقتي ادامه داشته باشد كودكان چون جثه كوچكي دارند گاز هاي توليد شده در دستشويي بر روي آن ها اثر بدي دارد و دچار مسموميت مزمن مي شوند.

در اين حالت علاوه بر تحريك چشم ها و ريه ها باعث كاهش ضربان قلب ، خستگي ، بي خوابي ، مشكلات گوارشي و عرق سرد در اثر گاز دستشويي مواجهه مي شوند.

 

براي مشاوره بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيريد تا از اين معذل خلاص شويد. شماره تماس : ۰۹۱۲۹۲۵۰۶۵۸

رفع بوي دستشويي

طرز تهيه بوگير خانگي:

اين بوگير هاي خانگي تاثير خيلي بيشتري نسبت به محصولات داخل بازار دارند.

طرز تهيه ۱: ۳ پيمانه آب ، ۱ پيمانه الكل و ۱۰ تا ۲۰ قطره روغن استوخودوس يا اكاليپتوس را با هم مخلوط كنيد. تركيب مواد را در يك اپري بريزيد و در موقع نياز از آن استفاده كنيد. در دستشويي و حمام و فضاي خانه استفاده مي شود.

طرز تهيه ۲: بعضي ها از بوي الكل حساسيت دارند يا خوششان نميايد مي توانيد ۲ ليوان آب را با يك قاشق غذا خوري سركه ، يك قاشق چاي خوري جوش شيرين ، ۱۰ قطره از روغن استوخودوس يا اكاليپتوس را با هم تركيب كنيد و در يك اسپري بريزيد و در مواقع نياز از آن استفاده كنيد.

با اين مواد خانگي مي توان بوي بد را از خانه پاك كرد و هيچ مواد مضري در آن وجود ندارد و شيميايي نيست تمام مواد طبيعي و گياهي هستند و براي افراد خانه مطلوب است.

 

نظافت را جدي بگيريد:

رفع بوي بد توالت فرنگي

بيشتر بوهاي فاضلابي از توالت ها هست و بيشتر اين بوها بر اثر خوب تميز نكردن و نظافت نكردن توالت است. توجه كنيد كه دستشويي خود را هر هفته ۲ بار با دقت نظافت كنيد. از ضد عفوني كننده براي تمام محيط سرويس بهداشتي استفاده كنيد و اگر در دستشويي شما شكستگي يا … وجود دارد در كمترين زمان ممكن به آن رسيدگي كنيد.

عوامل دورو بر با هم دست به دست مي دهند و بوي نا مطبوعي را به وجود مي آورند. قابل ذكر است سطل آشغال سرويس بهداشتي منزلتان را هر روز تميز كنيد. اين ها همه عواملي هستند كه باعث بوهاي آزار دهنده مي شوند.

 

نكته قابل توجه: هميشه دستشويي خود را تميز و پاكيزه نگه داريد. نگذاريد دستشويي كثيف شود و بعد نظافت كنيد و هر دفعه كه تميز مي كنيد درون لوله فاضلاب توالت سركه سفيد به مقدار لازم بريزيد تا براي هميشه از اين بوي بد خلاص شويد.

براي رهايي و رفع بوي بد دستشويي مي توانيد با پرسنل ما در سايت پرتقال تماس بگيريد و مشكل خود را بگوييد. ما شما را نا اميد نمي كنيم با كارشناسان حرفه اي كار را در سريع ترين زمان ممكن و با كمترين هزينه شما را ياري مي كنيم.

فقط خيلي زود اقدام كنيد ممكن است كودكان شما به خاطر بوهاي بد فاضلاب دچار مشكلاتي شوند.


منبع: سايت پرتقال